Bóg, Naród, Ojczyzna. Ojcowizna otwarta na świat - ogólnonarodowe zjednoczenie ugrupowań pod historyczną nazwą - Listy na adres: Postfach 800626, 65906 Frankfurt am Main
niedziela, 22 lipca 2018
polfejs.pl, czy fakepejs.il? Nie daj się, Polaku i Katoliku wpuścić w maliny żydostwu!

https://vk.com/wall467751157_233

Sowa Magazyn

Czynności


Ew. nieprawidlowosci Fundacja Jan Pietrzaka PDO595 Prokurator Jolanta Mamej Herrn Jumas Medoff KAV Frankfurt OSWIATA 1992-2018 SSetKh von Stefan Kosiewski ZR mit Migrationshintergrund   20180720 ME SOWA

1:15:44

audio: https://gloria.tv/audio/9FeQLiAdfPJb1AV3B1vRWN4SA

Help for Zbigniew Stonoga PDO594 Zmiana Paradygmatu w Helsinkach 2018 SSetKh von Stefan Kosiewski FO232 prof. dr hab. Halina Widła mgr Ola Serwotka ZR Prokurator Szawurska PK I Ko1 538.2017 Mateusz Piskorski

1:28:04

Help for Zbigniew Stonoga PDO594 Zmiana Paradygmatu w Helsinkach 2018 SSetKh von Stefan Kosiewski FO232 prof. Widla mgr Serwo..

1.6 MB

PDO595 FO SSetKh von Stefan Kosiewski 1993-2018 Polnischer Schulverein OSWIATA in Frankfurt am Main e.V. Herrn Jumas Medoff K..

1.7 MB

sobota, 24 marca 2018
Morawiecki może być niebezpieczny dla Budki z Czeladzi, Giertycha i ks. Filantropa z Kanady, który
25 stycznia · https://www.pinterest.de/pin/452752568783499609/
pidgin-szprache
magazyn europejski hat diesen Pin entdeckt. Entdecke (und sammle) deine eigenen Pins bei Pinterest.
pinterest.de
https://www.pinterest.de/pin/452752568783499609/

Były wykładowca premiera: Morawiecki może być niebezpieczny
Mieliśmy wobec niego wielkie nadzieje, lecz to czyni go potencjalnie bardzo niebezpiecznym – mówi "Kulturze Liberalnej" były wykładowca Mateusza Morawieckiego, Frank Emmert.
wiadomosci.onet.pl

https://www.facebook.com/nasza.czeladz/posts/1697751123614733

Borys Budka, ks. Tomasz Jegierski, Roman Giertych w czwartek, 22 marca 2018 w Sejmie ujawniają pokwitowanie pożyczki podpisane i opieczętowane: Solidarność Walcząca, Kornel Morawiecki; kanadyjski ksiądz zdradza okoliczności uzyskania wysokiego kredytu dla kierowanej przez niego w Polsce fundacji, w banku kierowanym przez Mateusza Morawieckiego. Platforma news, transmisja na żywo 14:36 min

-13:18
260 902 wyświetlenia
Platforma News prowadził(a) transmisję na żywo.
22 marca o 19:47 ·

⚠️ Pilne❗️ Mocne oskarżenia i dokumenty w sprawie #aferaMorawieckiego ujawnia w #Sejm
Ks. Tomasz Jegierski. Roman Giertych Borys Budka

Udostępniajcie   https://www.facebook.com/komisjabezstronna/posts/1563860857055808

poniedziałek, 18 grudnia 2017
Zamach facebooka na wolnosc Europy PDO385 FO von Stefan Kosiewski ZECh
44 min ·
- wyplacane odszkodowania zydom w USA przez rzad Polski
- ustalenie języka żydowskiego oficjalnym językiem urzędowym w Polsce
 radio: 17. Dez. 2016 https://gloria.tv/audio/UGBrDAip24zN4VBzYneWrtKwc

- Yael Bartana Izraelska artystka ktorej tworczosc zaczyna wkraczac w sfere realnej polityki - Ruch odrodzenia zydowskiego w Polsce - Slawomir Sierakowski namawia zydow do powrotu do Polski - podniesienie podtkow w celu finansowania powrotu żydów do Polski.
PDF: https://de.scribd.com/…/Zamach-facebooka-na-Wolnosc-Europy-…#

- Logo Polskie zmienione przez polaczenie gwiazdy Davida z Orlem Polskim www.pinterest.de/pin/452752568775028581/ Biuro ds. Polonii i Higieny Psychicznej PDO173 Dr Cukier RIS52 PKN FO von Stefan Kosiewski
http://sowa.typepad.com/…/zamach-na-wolnosc-europy-pinding_…

radio: 11. Sep. 2016 https://gloria.tv/audio/Wd3jdoJdYHo13XxaxzjGsj6mz


1 Helen Anders
7 udostępnień
1 komentarz Komentarze
Helen Anders
Helen Anders Czy to zart ? 24 min

Stefan Kosiewski
Stefan Kosiewski @Helen Anders - co? czy nie chce jej się kliknąć, żeby zapoznać z treścią intelektualną? tak powierzchowna jest? ogląda tylko tytuły książek? 1 min

piątek, 08 grudnia 2017
zatrzymaj aborcje w Sejmie – bliska przyjaciółka św. Jana Pawła II i inni

Sz.P. Donat Lusk

Szanowni Państwo,

dziś garść informacji z ostatniego czasu.

Chciałabym jeszcze raz wyrazić wdzięczność wszystkim osobom spośród Państwa, którzy zaangażowali się w zbiórkę podpisów pod inicjatywą "Zatrzymaj Aborcję". 830 tys. podpisów to zarówno sukces, jak i nadzieja, że w końcu polscy parlamentarzyści zmienią okrutne prawo. Dziękuję z serca każdej osobie, która jest częścią tej inicjatywy!

Więcej na naszym blogu: http://blog.citizengo.org/polska/

Pragnę jednocześnie poinformować Państwa o trzech wydarzeniach, których CitizenGO jest partnetem i które są przykładem walki o dobre wartości w sferze publicznej.

1. KONGRES WARTOŚCI ŻYCIA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

W minioną sobotę mieliśmy jako CitizenGO zaszczyt uczestniczyć w II Kongresie Wartości Życia Osób Niepełnosprawnych w Krakowie. Jego głównym organizatorem i inicjatorem był pan dr Bawer Aondo - Akaa (Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie). Było to niezwykle ciekawe wydarzenie, pokazujące niepełnosprawność w wielu stron i - przede wszystkim - ukazujące wartość osób z niepełnosprawnościami w świecie, który posuwa się do dyskryminowania ludzi z różnymi trudnościami.

Miałam też zaszczyt podczas Kongresu powiedzieć o CitizenGO, które - jak stwierdził dr B. Aondo - Akaa - umożliwia również zaangażowanie społeczne tym osobom, które z powodu swojej niepełnosprawności mają trudności z wychodzeniem z domu. Cieszę się, że mogliśmy brać udział w tak cennym wydarzeniu.

2. KONGRES CHRZEŚCIJAŃSKICH PRZEDSIĘBIORCÓW

Jest nam bardzo miło poinformować, że CitizenGO objęło patronatem Kongres Chrześcijańskich Przedsiębiorców, którego organizatorem jest Polska Akademia Biznesu. Kongres odbędzie się w dniu 9 grudnia 2017 roku w Sali Kolumnowej Sejmu RP.

Celem Kongresu jest identyfikacja potrzeb przedsiębiorców w zakresie prawno-społecznym, wzajemna wymiana doświadczeń, integracja oraz refleksja nad znaczeniem katolickiej nauki społecznej dla biznesu.

Zachęcamy do wzięcia udziału w Kongresie i skorzystania z możliwości stworzenia społeczności, która będzie miała wpływ na rozwój przedsiębiorczości w naszym kraju!

Szczegółowe informacje i zapisy na: www.kchp.pl

3. STREFA CHWAŁY W OPOLU - RODZINA GWARANTEM BEZPIECZEŃSTWA

W najbliższą sobotę odbędzie się znane już wielu Polakom wydarzenie - Strefa Chwały. Oprócz modlitwy będzie to też okazja do refleksji nad kondycją rodziny w Polsce i Europie. O godz. 12.45 będę mieć zaszczyt wraz z Mężem wziąć udział w panelu dyskusyjnym na ten temat. Szczegóły na stronie: http://www.bezpiecznerodziny.pl/

---

W najbliższym czasie będę informować Państwa o kolejnych ważnych inicjatywach. Pozostańmy aktywni.

Pozdrawiam serdecznie,

Magdalena Korzekwa-Kaliszuk
Dyrektor CitizenGO Polska


CitizenGO jest organizacją aktywnych obywateli,którzy bronią życia człowieka, rodziny i płynących z godności człowieka podstawowych wolności. Naszą działalność opieramy na chrześcijańskiej antropologii. Aby dowiedzieć się więcej na nasz temat, kliknij tutaj. Możesz też znaleźć nas na portalach Facebook lub Twitter.

Od: Magdalena Korzekwa-Kaliszuk | CitizenGO [mailto:petycje@citizengo.org]
Wysłano: Freitag, 8. Dezember 2017 00:33
Do: sowa-frankfurt@freenet.de
Temat: Jeszcze raz dziękujemy za podpisy! Dzieje się w Polsce...

Inicjatywa została wprost poparta przez Episkopat Kościoła Katolickiego, przed którym miałam zaszczyt zaprezentować inicjatywę w czerwcu br. Miałam też zaszczyt spotkać się osobiście z Prawosławnym Metropolitą Warszawy i Całej Polski, Jego Eminencją Biskupem Sawą, który popierając inicjatywę napisał: „Nie bójmy się zabierać głosu w imieniu tych, którzy sami bronić się jeszcze nie mogą – w imieniu nienarodzonych dzieci.”

O swoim poparciu dla inicjatywy poinformowały CitizenGO liczne znane osoby! Należą im się podziękowania za odwagę i zaangażowanie w obronie najmłodszych. Oto oni:

Wanda Półtawska – bliska przyjaciółka św. Jana Pawła II

Antonina Krzysztoń – poetka i wokalistka

Zofia Klepacka – mistrzyni świata w Windsurfingu

Ewa Ziętek – aktorka

Magdalena Ogórek – dziennikarka tv

Przemysław Babiarz – dziennikarz
(wypowiedź: https://youtu.be/wOHWxPi-R0Q),

Michał Chorosiński – aktor
(wypowiedź: https://youtu.be/3WZVbn0STSk),

Jasiek Mela – podróżnik
(wypowiedź: https://youtu.be/pd25CaN81ZU),

Ireneusz Krosny – aktor

Marcin Kwaśny – aktor

Darek Malejonek – muzyk

Patryk Vega – reżyser

Tomasz Zubilewicz – prezenter tv

Dziękuję też za odwagę dania świadectwa Rodzinom wychowującym dzieci z różnymi trudnościami, których diagnoza kwalifikuje dziś do aborcji. Dziękuję za to, że zdecydowali się Państwo podzielić swoim świadectwem. Świadectwa te publikujemy na naszym profilu na Facebooku CitizenGO Polska oraz blogu: www.zatrzymajaborcje.citizengo.org

Dziękuję też za zaangażowanie Polakom mieszkającym za granicą, którzy pozytywnie odpowiedzieli na prośbę CitizenGO o zorganizowanie zbiórek podpisów! Zbiórki odbyły się m.in. w Berlinie, Dortmundzie, Kolonii, Londynie, Monachium, Strasburgu, Stuttgarcie, Oslo, Wiedniu, Nowym Jorku i Chicago.

http://blog.citizengo.org/polska/2017/11/30/830-tys-podpisow-pod-zatrzymajaborcje-co-dalej/

czwartek, 06 czerwca 2013
Oddaj hołd! Pokaż, że ich bohaterstwo, cierpienia i śmierć były daremne
 • Teresa Ptak-Juarez Oddaj hołd! Pokaż, że ich bohaterstwo, cierpienia i śmierć nie były daremne, tak jak by tego chcieli ich oprawcy. Piątek, godz. 12:30, Cmentarz Powązkowski (Wojskowy) Podaj dalej>


 • Czwartek, 6 czerwca 2013 (11:06)

  Na kwaterze „Ł” - tzw. Łączce na cmentarzu Wojskowym na Powązkach w Warszawie odbędzie się jutro uroczyste przeniesienie na cmentarz Północny ekshumowanych szczątków bohaterskich Polaków walczących z komunistami o niepodległość naszej Ojczyzny.

  Za niezłomną walkę w obronie Rzeczypospolitej i nieugiętość wobec władzy zostali oni zamordowani przez komunistów. Ekshumowane szczątki należą do ofiar zbrodni dokonanych w latach 1948-1956 w więzieniu mokotowskim przy ul. Rakowieckiej w Warszawie. Ciała bestialsko mordowanych żołnierzy były ukrywane na powązkowskiej Łączce. Wśród ofiar, których szczątki zostały ukryte w tym miejscu, najprawdopodobniej znajduje się bohaterski rotmistrz Witold Pilecki.

  Podczas jutrzejszych uroczystości, które rozpoczną się o godz. 12.30 na cmentarzu Wojskowym na Powązkach w Warszawie, przeniesione zostaną trumny ze szczątkami osiemdziesięciu dwóch osób.

  - Uroczystość rozpocznie się od oficjalnych przemówień. Następnie weźmiemy udział w modlitwie nad ekshumowanymi szczątkami. Tuż po niej przeniesiemy je do karawanów, które w kolumnie przejadą ulicami Warszawy na cmentarz Północny, gdzie złożymy je do specjalnego pomieszczenia, w którym w ubiegłym roku złożyliśmy szczątki ofiar odnalezione w pierwszym etapie naszych prac – wyjaśnił w rozmowie z NaszymDziennikiem.pl prof. Krzysztof Szwagrzyk, kierujący pracami poszukiwawczo-ekshumacyjnymi na powązkowskiej Łączce.

  W jutrzejszej uroczystości przeniesienia ekshumowanych szczątków może wziąć udział każdy, kto pragnie w ten sposób oddać hołd bestialsko pomordowanym Polakom. Jak zaznaczył prof. Szwagrzyk, „odnalezienie szczątków ofiar zbrodni komunistycznych jest sprawą całego Narodu Polskiego”. Dlatego też – jak dodał nasz rozmówca – każdemu powinno zależeć na godnym oddaniu należnej im czci.

żyd Węgrzyn Victor urządza sobie rajdy motorowe na Cmentarzu Powązkowskim, hańba:

Stowarzyszenie Międzynarodowy Motocyklowy Rajd Katyński zaprasza motocyklistów do utworzenia na cmentarzu Wojskowym szpaleru, w którym przejedzie kondukt z trumnami.
 • Izabela Kozłowska

  NaszDziennik.pl

https://www.facebook.com/groups/151241774916534/permalink/563142827059758/

czwartek, 07 lutego 2013
Na Karaibach i w Davos
Napisał Sowa.blog.quicksnake.pl (») dzisiaj w kategorii Jan Czekajewski,
sk/kowalczyk.jpg
 
Frankfurt nad Menem, 7 lutego 2013 von Stefan Kosiewski. Leżące na wysokości 1560 m n.p.m. Davos jest najwyżej położonym miastem w Europie, Thomas Mann umieścił w nim Hansa Castorpa w minionych czasach, jeszcze przed pierwszą wojną. Nie wiadomo, czym kierował się współcześnie Putin wybierając osobiście miejsce zmagań uczestników zimowej olimpiady w 2014 roku w górach Kaukazu, nad wioską Krasnaja Poljana, 50 metrów wyżej od Davos, gdzie co roku ma miejsce Światowe Forum Ekonomiczne; ponoć car, kiedy go zapytano w XIX w., o ile w Rosji mają być szersze tory kolejowe, niż w Europie, odburknął: O ch(.)j,  co poddani odebrali dosłownie jako wyraz najwyższej woli panującego z Bożej łaski i z woli masonerii imperatora i w efekcie rozszerzono położenie torów zgodnie z pobieżnie odczytanymi ambicjami cara, o długość penisa jego czynownika. 

O bieganiu kotów z pęcherzem na Karaibach i o praktycznych skutkach teorii konwergencji głoszonej niegdyś w Ameryce przez Zbigniewa Brzezińskiego, w Polsce zaś nie do końca poznanych z książki Jerzego Kowalczyka zatytułowanej „Nieantagonistyczna  Teoria Rozwoju”, będącej przystępną apologią Pieriestrojki Gorbaczowa, mowa w korespondencji nadesłanej przez inż. Jana Czekajewskiego z Columbus w Ohio, Stanach Zjednoczonych. 

 

Kowalczyk, którego poznałem jako przystępnego autora i wydawcę na Frankfurckich Targach Książki w 1989 r., wieszczył naówczas   Związkowi Sowieckiemu, w ostatnim akapicie swego dzieła, świetlaną przyszłość: „ ...Przyjmując jako ideologię państwową Teorię Nieantagonistycznego Rozwoju Związek Radziecki wkroczy w nowe stadium socjalizmu i w szybkim czasie stanie się pod każdym względem: moralnym, kulturalnym, ekonomicznym a również wojskowym wielokrotnie silniejszy i zmusi w ten sposób wszystkie inne ideologie i religie do przyjęcia teorii nieantagonistycznego rozwoju i Równowagi, a również zasady tożsamości Interesu, Logiki i Etyki, jako podstawy stosunków międzynarodowych, co zapewni Wieczny Pokój Swiatowy”, s. 267-8.

 

Związek Radziecki istnieje dzisiaj jako ZBiR, Związek Białorusi i Rosji rywalizujący nieantagonistycznie w kapitalistycznym rozwoju miejscowych mafii żydowskich oligarchów z Chińską Republiką Ludową miejscowych mafii, zaś socjalizm w USA już drugą kadencję prezentuje ludzkie oblicze. Jan Czekajewski konwerguje natomiast od lat w USA  jak pączek w maśle, stosowna to zatem lektura na tłusty czwartek i ucieczkę do przodu rządu Tuska pogrążającego Naród Polski w szeolu zadłużenia. 

 

Z Panem Bogiem

Z Frankfurtu nad Menem mówił Stefan Kosiewski

http://www.spreaker.com/user/sowa3/na_karaibach_i_w_davos_fo133_zrDr inż. Jan Czekajewski


Jan Czekajewski "Na Karaibach i w Davos"

 

Tak się złożyło, że moja żona zakupiła dla nas podróż, w jakoby luksusowej  kabinie właściciela statku Seabourn Legend, abyśmy obejrzeli sobie Wyspy Dziewicze płynąc z Fort Lauderdale na Florydzie przez Puerto Rico do wyspy St. Thomas . Po zaokrętowaniu okazało się, że statkiem tym płynęliśmy już piętnaście lat temu z Brazylii do Argentyny i od tego czasu statek tak jak i my sami odpowiednio się zestarzał, czyli podrdzewiał. Pogodziliśmy się zatem  ze rdzą na pokładzie i z widokiem łodzi ratunkowej, która wisi nad moim leżakiem jak miecz Damoklesa, lecz pod koniec podróży, od kilku już godzin nasza toaleta, nie działa. Okazało się przy tym, że to nie nasza wina i nie jesteśmy przedmiotem szczególnej dyskryminacji z uwagi na kolor skóry, czy preferencji seksualnej, ponieważ nie tylko nasza ale i wszystkie inne toalety na statku odmówiły posłuszeństwa, czyli zapchały się.  Mam wszak możliwość wysiusiania się  z balkonu kabiny  do Morza  Karaibskiego, nie wiem jednak, jak mam się zachować, kiedy mój system trawienny będzie wymagał  odważniejszych  decyzji, nazwijmy to: ewakuacyjnych. 

 

W tym to stanie twórczego poirytowania zdecydowałem się napisać coś o Davos i ogólniej o światowej ekonomii. Otóż na zjeździe w Davos głos zabrał Mr. Jaime  Dimon, Prezes (CEO) JP Morgan,  kierując w przemówieniu do 45 przywódców narodowych i 2500 lobbystów, żurnalistów i  kapitanów przemysłu deklarację, że „najgorsze mamy za sobą, bo banki zaczynają znowu pożyczać pieniądze”.

 

„Idzie na lepsze” - przekonywał mnie poprzez Internet prezes największego banku amerykańskiego, albowiem banki znowu zaczęły ludziom pożyczać pieniądze. Wziąłem na statku na wstrzymanie. 

 

Od dłuższego czasu słyszę bowiem aż do znudzenia, że to tzw. lepsze wymaga brania pożyczek. Że te pożyczki to jest droga do globalnego sukcesu. Pytam zatem: dlaczego nikt nie mówi o oszczędnościach i dochodach? O naturalnych zasadach i podstawach gospodarowania ludzkości na całym świecie? Przecież  to właśnie, co z nami robią, to omamienie ludzi możliwościami brania pożyczek, życia na kredyt, doprowadziło do istniejącego kryzysu.

 

Czy nikt w Davos tego nie widzi? Nie ma tam jednego mądrego żyda? Dlaczego prezes największego banku, który stracił miliardy dolarów w czasie ostatniego kryzysu, jest uważany za wyrocznię przez Światowe Forum Ekonomiczne w Davos?

 

Od dłuższego czasu zastanawiam się czy istnieje jakaś analogia miedzy załamaniem się sowieckiego modelu ekonomicznego i ostatnim kryzysem kapitalizmu, który zapoczątkowany został w Ameryce. Dochodzę do wniosku, że obydwa systemy maja wspólny mianownik polegający na braku nowych idei, pomysłów, co robić dalej. Oba systemy cechuje rozrost władz centralnych, które nie są w stanie w stanie określić kierunku ekonomicznych inwestycji w coraz bardziej złożonym systemie. Oba systemy cechuje wzrost „Nomenklatury”. W tak zwanym Wolnym Świecie, uprzywilejowana kasta ludzi, nomenklatura ma inną nazwę. Mówi się na nich: „ ludzie, których nie da się zastąpić”. Do takiej właśnie nomenklatury należy Mr. Jamie Dimond, który przed Komisją Kongresu Amerykańskiego badającą przyczyny kryzysu, nie potrafił wytłumaczyć, skąd wzięły się straty jego banku sięgające wielu miliardów dolarów.

 

W USA system centralnego zarządzania został przejęty od komunizmu przez banki a Mr. Jamie Dimond  sam przyznaje, że inwestycje jego banku były źle ukierunkowane, czyli mówiąc wprost: bezwartościowe, bo skierowane głównie w rozdmuchany rynek nieruchomości. Można by powiedzieć, że istnieje analogia miedzy inwestycjami w amerykański rynek nieruchomości a PRL-owski przemysł z odbiorcą w RWPG.

 

System kapitalistyczny miał to do siebie, że źle funkcjonujące przedsiębiorstwa upadały i na ich miejsce powstawały nowe, lepiej prowadzone. Niestety okazuje się, że w nowoczesnym systemie kapitalistycznym powstały twory (głównie banki), które są jakoby „za wielkie, aby upaść”. Są przy tym te instytucje finansowe kierowane przez rzekomych geniuszy, których ponoć nie da się zastąpić mądrymi ludźmi.

 

Czy nie jest to podobne do sowieckiego systemu ekonomicznego, w którym członkowie nomenklatury, jak długo tylko byli posłuszni linii partyjnej, zawsze mieli zapewnione dyrektorskie stanowiska, niezależnie od lepszego, czy gorszego funkcjonowania kierowanych przez nich przedsiębiorstw i kołchozów, PGR-ów?

 

Kiedy system sowiecki pozornie jeszcze miał się dobrze, istniała teoria o scaleniu się obu systemów, kapitalistycznego i socjalistycznego. Dzisiaj jesteśmy świadkami takiego scalenia, w którym system sowiecki, jak kameleon, przeobraził się w kapitalizm, którym sterują w Ameryce i na całym świecie banki „za duże aby upaść” na których czele stoją ludzie, których ponoć nie da się zastąpić.

 

A co z toaletą na statku? Ano, po czterech godzinach brania Davos na wstrzymanie wymieniono na statku wreszcie starą, przerdzewiałą pompę, odpowiedzialną ze bieganie po pokładzie kotów z pęcherzami na nową, błyszczącą i pasażerowie mogli zrobić wreszcie to, co każdy uważał za naturalną potrzebę i co było warunkiem możliwości wzięcia udziału w bankiecie. Na plaży jednej z wysp, Prickly Pear Island, który to bankiet, zdaniem uczestników był wykwintny, gdyż obfitował w lejący się strugami szampan, kawior i nieprzebraną liczbę homarów. 


Jan Czekajewski
Columbus, Ohio,USA
www.czekajewski.com

http://sowa.blog.quicksnake.pl/Jan-Czekajewski/Jan-Czekajewski-Na-Karaibach-i-w-Davos-Wprowadzenie-Stefan-Kosiewski-Fascynacja-obdem-133-ZR

środa, 07 listopada 2012
Barak Obama, zawiódł moje oczekiwania. Wkrótce po wyborach otoczył się doradcami z wielkich banków,

Jan Czekajewski, Columbus, Ohio, USA: Co Nowego za Wielką Wodą?

Napisał Sowa.blog.quicksnake.pl (») dzisiaj w 18:08 w kategorii Jan Czekajewski, czytaj: 8×
klekot/obama-klekot.jpg

Mój kandydat, na którego uprzednio głosowałem, Barak Obama, zawiódł moje oczekiwania. Wkrótce po wyborach otoczył się doradcami z wielkich banków, odpowiedzialnych w dużej mierze za kryzys, który trwa do dzisiaj i którego końca nie widać.

czytaj dalej

Wednesday, November 7, 2012

Fighting over every percentage point: Arguing about the Jewish vote and exit polls

President Obama earned 69-70 percent of the Jewish vote, according to exit polls, but it was a drop from his 2008 showing. Expect four more years of tussling between Democrats and Republicans as to why, JTA's Washington bureau chief Ron Kampeas predicts. Read more »

President Obama and First Lady Michelle Obama embrace Vice President Joe Biden and Jill Biden just after the election was called in their favor, at the Fairmont Chicago Millennium Park in Chicago, Nov. 6, 2012.


Lech Klekot, Basel: Na tle, olej  http://sowa.quicksnake.net/Art/Lech-Klekot

niedziela, 12 sierpnia 2012
rozpadnie się PiS i dr hab. Krystyna Pawłowicz zostanie posłem za Euro jak Ziobro i Kurski
 • Stefan Kosiewski Brała udział w inscenizacji tzw. okrągłego stołu, urządzała dla Polski i Narodu Polskiego porządek bezprawia kryptosyjonistycznego, a widząc teraz, że całe to barachło wali się, chce w 2012 wynieść sama siebie na świecznik jako posłanka PiS-u, była doradca premiera Olszewskiego (żyd i mason Oksner, który z Macierewiczem z KOR-u założył fałszywie patriotyczny Ruch Odrodzenia Polski), dr hab. Krystyna Pawłowicz, obżydliwie zakłamana, do budy! 
mysowa
 
sobota, 22 października 2011
Anna Walentynowicz

 
 

Anna Walentynowicz.

22.10.11, 14:51:02 by sowa

- Anna Walentynowicz - rodem z Wołynia. Legenda "Solidarności" - zwano ją
matką "Solidarności"(....)

- Anna Walentynowicz, córka żyda noszącego nazwisko Jan Lubczyk ( utworzone opd rośliny dodawanej jako przyprawa do zup), ukończyła 5 klas szkoły podstawowej w Związku Sowieckim, jej starszy brat Andriej był żydowskim komisarzem w NKWD, Anna Walentynowicz podawała w życiorysach o nim, że przebywa w ZSRR, po 1980 r. zaczęła kłamać, zrobiła z żyjącego żyda bohatera i trupa, który rzekomo zginął gdzieś w syberyjskim lagrze; metaforyczna prawda o tej żydówce powiedziana została światu przez artystę filmowego: dolewała strajkującym Polakom wódki do zupy.

Bohaterkę zrobili z niej Kaczyńscy, którzy ukryli przed Polakami żydowskie pochodzenie swojego ojca Mundka walczącego w żydowskim batalionie Baszta i fałszywie wyrobili matce Jadwidze legendę warszawskiej łączniczki, podczas kiedy ta żydówka całą okupację ukrywała się w Starachowicach.

Polski Naród ma swoich bohaterów, Matki Polki urodzone z rodziców polskiego pochodzenia. "Jeśli bym o nich zapomniał, ty Panie Boże zapomnij o mnie" - Kto tak, dzieciaku powiedział?

Ten sam Pan Bóg przez Mojżesza nakazał: Nie mów fałszywego świadectwa dla żydówki, która nie powiedziała Polakom prawdy o swoim pochodzeniu narodowym.

Anna Lubczyk, po żydowskim mężu Walentynowicz:

"Ostatnio Gwiazda stwierdził - i to już z pozycji nie osoby prywatnej, a członka Kolegium IPN powołanego przez PiS! - że strajk w stoczni, nasze wielki dzieło i historyczne zwycięstwo, był inspirowany przez esbecję. Dał narodowi w twarz. Uderzył w nas wszystkich, w całe pokolenie walki. Tam w stoczni też uderzał i udawał bohatera.

...W sytuacji takiego nikczemnego zachowania i uderzenia w nas - gdyby chodziło tylko o mnie, dałbym spokój, bo to niepoważny człowiek i zawsze mnie atakował - muszę zareagować. On i jemu podobni chcą zniszczyć nasze zwycięstwo! Nie miałem zamiaru szybko ujawniać tych materiałów, bo nie chcę grać tak samo perfidnie, jak Kaczyńscy i ta grupa. - Lech Wałęsa (...)

http://groups.google.com/group/wolanie/browse_thread/thread/2de19917bb38026b?hl=uk

Download MP3 (5 MB)

http://sowa.podspot.de/post/anna-walentynowicz/
Zdrajcy żydowscy w Solidarności 20111023 SOWA
 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 17
| < Marzec 2019 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Zakładki:
EU-Fotos
FREUNDE - PRZYJACIELE
IN POLEN - W POLSCE
KOSIEWSKI
Księga - Gästebuch
KULTUR
LITERATUR
Narodowi socjaliści - komuniści - inne
NASZE - UNSERE
POLONIA i Polacy za granicami RP
SOWA
SOWA RADIO
SOWA VIDEO
UNIA & POLSKA
YES - POLAND
Tagi