Bóg, Naród, Ojczyzna. Ojcowizna otwarta na świat - ogólnonarodowe zjednoczenie ugrupowań pod historyczną nazwą - Listy na adres: Postfach 800626, 65906 Frankfurt am Main
piątek, 07 marca 2014
Przeciwko germanizowaniu polskich dzieci przed konsulatem niemieckim w Krakowie.
Escrito por sowa (») hoy en 16:44 en categoría przecieki - sowa, leído: 1×
prokuratura/gorzynski.jpg

Janusz Górzyński założył w Wielkopolsce ruch społeczny osób pokrzywdzonych przez wymiar sprawiedliwości pod nazwą „Inicjatywa przeciwko Niesprawiedliwości”. Grupa ta dokumentuje przypadki łamania prawa w wielkopolskich organach ścigania i sądach, występuje publicznie w tych sprawach oraz podejmuje działania interwencyjne na rzecz konkretnych osób.    


Sprawa protestu w przed konsulatem niemieckim w Krakowie.

 

Janusz GÓRZYŃSKI

Byłem wczoraj w Krakowie na pikiecie przed konsulatem niemieckim - zorganizowanej przez Ligę Obrony Suwerenności - w słusznej sprawie protestu przeciwko germanizowaniu polskich dzieci.

 Niestety z LOS był tylko pan Błaszczyk, który jednak nie rozumiał istoty wojny cywilizacji w Europie i tego, że Nowa Lewica podbiła Niemcy i przez Niemcy podbija cały świat oraz tego, że tylko Polacy, świadomi łacinnicy, a nie malowani pseudokatolicy, mogą stanowić przeszkodę dla światowej satanistycznej rewolucji.

 Niemcy ze swoim pangermanizmem są tylko narzędziem w rekach magnatów żydowskich, którzy nawet za pomocą żydowskich gazet są w stanie zmienić im prezydentów na oczach całego świata - czego ostatnimi czasy mogliśmy być świadkami.

 Niestety oprócz pana Błaszczyka przyszli tam żydzi powiązani ze środowiskami PiSu i "Gazety niePolskiej" masona Sakiewicza.

 I rzecz jasna wyszło tak, że LOS oddał wiodącą rolę w tej pikiecie żydom, którzy poruszyli wszystkie problemy drugorzędne omijając pierwszorzędne, jak choćby te, że Niemcy muszą wrócić do cywilizacji łacińskiej i przyjąć szczerze religię katolicką aby nie tkwić w oparach ideologii barbarzyńskich, które popychają ich nawet do tak okrutnych zbrodni jak dzieciokradtwo, wynaradawianie i w konsekwencji odnaradawianie,

 Pan Błaszczyk również nie rozumiał tego, że WŁADZA RODZICIELSKA POCHODZI OD BOGA i kto kradnie dzieci rodzicom sprzeciwia się Panu Bogu, zwłaszcza, gdy rodzice realizują najważniejsze postulaty wychowania chrześcijańskiego - jak wychowanie Niebu nowych obywateli (Leon XIII encyklika o Małżeństwie chrześcijańskim).

 Zadawanie się z takimi pyszałkami jak pan Mirosław Boruta z Klubu Gazety (nie)Polskiej tylko hańbi środowiska katolicko-narodowe w Polsce.

 Jeśli tak dalej pójdzie to będziemy mieli kolejny LOS-żydów powiązanych z GP i z PiSuarem.

 Pozostający w szacunku

 Janusz GÓRZYŃSKI

Inicjatywa przeciwko Niesprawiedliwości.

 PS

Żydzi również za pocą państwa działającego pod nazwą RP kradną Polakom dzieci i je wynaradawiają oraz uczą wszystkiego jak nie należy.

Dobrze więc by było aby LOS zajął się w pierwszej kolejności dzieciokradztwem uprawianym przez satanistyczne sądy chazarskie w Polsce zwanymi szyderczo "polskimi".

piątek, 05 października 2007
poważne sukcesy niepoważnej elokwencji ministra

----- Original Message -----
From: Janusz
Sent: Thursday, October 05, 2006 3:28 AM
Subject: Lot nad kukulczym gniazdem. Polityk LPR skoczyl z IV pietra

MAŁYCH ZŁODZIEI WIESZAJĄ, A WIELKIM SIĘ KŁANIAJĄ!!!
 
Polityk LPR wyskoczył z czwartego piętra Polskapresse 08:17

Dariusz M., szef powiatowych struktur Ligi Polskich Rodzin w Łowiczu, rzucił się w środę rano z okna swojego mieszkania na IV piętrze. Wyskoczył, gdy grupa policjantów przyszła go zatrzymać pod zarzutem korupcji. Stan jego zdrowia jest poważny.
http://media.wp.pl/kat,38120,wid,9243497,wiadomosc.html
  
Nie sposób pominąć radosne wystąpienie Z. Ziobro w dniu wczorajszym w "RM" (Z. Ziobro, to minister sprawiedliwości. Polityk III Millenium - posługujący się w sprawie prowokacji przeciwko A. Lepperowi technologią niebiańską - "dyktafonem sterowanym przez Opatrznosc" - Jak pamiętamy, to "dyktafon" został przesłuchany przez ABW). Tegoż wieczora:
 
1) minister powiedział, że B. Blida popełniła samobóstwo, bo "miała wyrzuty sumienia".
2) minister powiedział, że przestępstwa korupcyjne i prywatyzacyjne z lat 90-tych przedawniły się! Znów popisał się publicznie nieznajomością Konstytucji RP. Przypominam, że:

„Bieg przedawnienia w stosunku do przestępstw, nie ściganych z przyczyn politycznych, popełnionych przez funkcjonariuszy publicznych lub na ich zlecenie, ulega zawieszeniu do czasu ustania tych przyczyn” 

Art. 44 Konstytucji RP – stanowi, że przestępstwa funkcjonariuszy publicznych się nie przedawniają, aż do ustania przyczyn uniemożliwiających ściganie przestępców w mundurach i w togach oraz w innych uniformach, białych kitlach i w garniturach, etc.  

Non coments 3)

LISTA NAJWIĘKSZYCH POŚWIADCZACZY NIEPRAWDY w Ministerstwie Sprawiedliwości Z. Ziobry czyli w orwellowskim Ministerstwie Prawdy. Etatowo dopuszczają się nadużyć władzy i "łżą jak bura suka" w pracy dla układu.

 1) Izabela Wyrzykowska
2) Ewa Żochowska
3) Bernardeta Misiewicz
4) Teresa Urbanowicz
5) Anna Kanpa
6) Halina Święcicka
7) Grażyna Kołodziejska
8) W. Kwaśna
9) Departament Skarg i Wniosków; kierowany przez dyrektorów Łukaszewicza i    Dostatniego

WIERZYCIE W SPRAWIEDLIWOŚĆ WG. Z.Z. - ZAISTE WARIAT NA SWOBODZIE NAJWIĘKSZĄ KLESKĄ JEST W PRZYRODZIE!!!
http://www.tematy.info/artykuly/psychiatria2.htm
 
niedziela, 16 września 2007
rozpędzą całą Magdalenkę na cztery strony świata, abyśmy mogli zbudować prawdziwe państwo dla Polaków

----- Original Message -----
From: Janusz
Sent: Sunday, September 16, 2007 8:30 PM
Subject: sowa magazyn europejski Re: Egzotyczna koalicja UPR-LPR-PR
Witam Panie Jozefie
 
Dostrzegam, ze walczy Pan piorem ze stadem oszalalych os, ktore pogubily sie w orientacji, gdzie ich prawdziwe gniazdo.
Moza by rzec, za hrabia Fredro, ze "sprawy gospodarcze zostaly uporzadkowane - wszystkie folwarki sa sprzedane", a wiêc w tym celu dzia³aj¹ wszelkie sojusze aliantów, którzy Polskê widz¹, jako dobro wspólne, ale dla koncesjonowanych sitw, jakie za³apaly siê do polityki legalnego rabunku. Zatem zadzialaly znane w orbicie judeo wiata koncepcje transformacji od ¿ydowskiego planu Marksa po plan ¯yda Riccardo czyli utrzymania orwellowskiej zasady rownych i rowniejszych, teraz przy uzyciu klamstwa i lichwy, jako glownego narzedzia terroru. Mamon ze swym znakiem zapanowal nad naszym swiatem, a osly wydaja swe aktywa i ziemie za jego papierki.
W zasadzie pod³o¿e ideowe panowania w systemach Markasa i Riccardo jest analogiczne. Opiera siê ono nie na zasadzie s³u¿by czlowiekowi przy posznowaniu jego naturalnych praw, ale na sile beprawia tych, którzy najpierw uwa¿ali, ¿e jedne klasy musz¹ panowaæ nad innymi w imiê interesów wiatowej rewolucji, a potem - w liberali mie, gdzie silniejsze sitwy musza dominowac nad s³abszymi pajeczynami, albo rozproszonymi osobnikami. Zawsze w zydowskich systemach wiêksze ryby zjadaj¹ mniejsze, a zatem nie jest to w ¿aden sposób koncepcja chrze cijañska, w której jeden drugiemu brzemiona nosiæ powinien, ani tez panstwo prawa, szanujace prawo do zycia i godnosci swych wszystkich obywateli. Takie koncepcje tworza wylacznie totalitarne panstwo ukladu, w jakim ow UKLAD - u nas sladajacy sie z koczownikow plemiennych - decyduje co jest prawem i co jest prawda. Nie licza sie racje obiektywne, ale tylko zgodny glos ludzi ukladu. 
Klamstwo powtorzone 100 razy staje sie prawda, zawlacza w ofercie dla rzadzonych, ktorzy jeszcze - z niewiadomych mi powodow - widza jakies slusznosci dla poparcia zywiolow zorganizowanego zla i wyzysku. Przy rzadach lichwy, to niewola finansowa jest absolutna, a tym samym niewola fizyczna kazdego czlowieka jest pewna jak amen w paciezu, bo kazdy musi podporzadkowac sie zasadzie, ze pieniadz jest wartoscia nadrzedna, a w niej obowizuje rytm narzucony nam przez lichwiarzy - od PITa do PITa i od kredytu do kredytu oblozonego wielkimi odsetkami.
Egzotyczna koalicja UPR-LPR-PR, to pospolite ruszenie pospolitego belkotu - dzialajaca dzis nawet bez powaznych deklaracji politycznych i bez sily mogacej cokolwiek zrealizowac, a wiec nawet nie sil¹ sie na zaden powazny koncept, a tylko na pyskowki z "konkurentami". To prawdziwy oboz rozpaczy i dramatycznego trzymania sie poreczy od schodow prowadzacych do politycznego zlobu, umozliwiajacego dostep do srodkow publicznych, przy pozorach niezaleznosci politycznej. Nic poza tym. To formacja, ktora umarla w brzuchu matki, a jej celem jest zagonienie jakis naiwnych "procentow" do urn wyborczych. Mam watpliwosci czy sami "koalicyjni egzotycy" wierza w swoj wyborczy sukces? Sukces, to przekroczenie progu wyborczego, albo zalapanie sie na dotacje panstwowe.
Rzeczona koalicja partyjek, to eklektyczno-polityczna formacja wyborcza, programowo zorientowana wylacznie na pozyskanie, jeszcze jakiego  koniecznego kredytu zaufania wsrod pozytecznych idiotow - w celu zdobycia dostêpu do koryta, choæby w nawet malutkiej jego czêsci zbudowanej, dla - jak to mowi Korwin - "politycznych swin". W ZASADZIE ICH HASLEM POWINNO BYC: "KOCHAJCIE NAS TAKIMI JAKIMI JESTESMY, BO MY BEZ WAS ZGINIEMY, ALE WY W SWYM EGOIZMIE BEZ NAS SOBIE PORADZICIE. STAD ODWOLUJEMY SIE DO WASZEJ MILOSCI BLIZNIEGO - NIE PORZUCAJCIE NAS I GOSUJCIE NA NAS. TO JEST NASZ KRZYK I NASZE BLAGANIE. MY LUBIMY RZADZIC I GADAC, BO WIERZYMY, ZE CIEMNY LUD WSZYSTKO KUPI".
Przeto tylko dla stworzenia pozorow funkcjonowania demokracji i dla zapedzenia naiwnych i zdezorientowanych, to zostala zbudowana formacja obrzynow ze wszystkiego co po drodze odpadlo z wielkiego politycznego smieciowiska, jakie urz¹dzili nam globalni miecierze. Pewnie autorzy tego pomyslu uwazaja, ze poziom kolowacizny wsrod wyborcow jest tak wielki, ze zaglosuja na tych, ktorzy jeszcze "nie rzadzili", choc "rzadzili i wspolrzadzili", lub tez rozne rzady w roznych okresach zbojotransformacji wspierali, godzac sie na: legalny rabunek, rozbior panstwa oraz pacyfikcje umyslow i charakterow sterroryzowanych przez magdalenkowe moce przymierza lotrow i sepow rozmi³owanych w serwilizmie wobec kazdego Imperium Babilonu.
Przeto, mamy w tym przypadku do czynienia z kolorowym jarmarkiem ró¿nobarwnej pepiniery politycznej skladajacej sie z wielu  przeciwstawnych sobie idei i wartosci, a wiec jest w tym komitecie dokladnie wszystko co po politycznym bruku chodzi, zydlaczy, zachwala, perroruje oraz mydlem, widlem i powidlem frymarczy i handluje. Ten oboz, to taki gudlajski sklepik - po prostu ze wszystkim - od sasa do lasa! Bo powa¿ny ko³cho niany "market", to nie jest, gdzyz brak strategicznej pomocy potentatow, jacy dali by rodki dla zwiêkszenia kapitalow zakladowych. Zatem brak inwestorow politycznych, czyni, ze to zwykla struktura kramarska z niewielkim kapitalem i rynkiem, jaka w zasadzie tylko sobie wydlubuje nisze dla swej dzialalnosci.  Szwindel handlowy, jakby ten sam inspiruje cele nowej formacji wyborczej, dla ktorej szans na trwaly byt po prostu nie ma i nie bêdzie.
Zatem zobaczmy z bliska ten konglomerat osobnikow tworzacych oboz politykierstwa, a raczej komitet wyborczy kandydatow do zlobu pedzacego na oslep, w kontekscie ich wczesniejszych wyznan, westchnien oraz programikow i programow wyrazanych przy roznych sposobnosciach i koniunkturach. Marek Jurek, co "smutna ma twarz", jest za zyciem wedle Nauki Spolecznej Kosciola Katolickiego i uznaje prymat tej Nauki, ale tez popiera Hanuke, judaizm, a to wszystko razem powoduje, ze moze sie nazywac konserwatysta i tradycyjnym katolikiem o korzeniach judeochrzescijanskich. Do tego trzeba podkreslic jego pietyzm dla
teutonskich Krzyzakow, ktory podwoduje, ze to Polak-katolik, ale na pewno nie z szafy Romana Dmowskiego, a bardziej Lesiaka.
Co to ma byc za osobnik z pierwszej ligi politycznej, ktory mia³ bujn¹ przesz³o æ i nawet Marszalkiem Semmu byl? Jest to wiêc Polak prokrzyzacki czyli tego zakonu co by³ miertelnie dla Polski gro ny i w koñcu porzuci³ katolicyzm i przeszedl na protestantyzm oraz stal siê podglebiem dla przysz³ej pruskiej tyranii, to raz. Jurek tak¿e promuje katolicym wedle zasad "starszych braci" w wierze, to dwa. Wypowied jego w Sejmie nie mo¿e budziæ w¹tpliwo ci. Wspo³udzia³ w poparciu na osobie abp. Wielgusa dowodzi, ¿e by³ zainteresowany tym, ¿eby apostolstwo w Warszawie obj¹³ kto s³usznego pochodzenia.
Jurek, to tak¿e obrotowy w ugrupowaniach, ktore osmieszaly swymi czynami Nauke Spoleczna Kosciola, a odwolywaly sie w swej retoryce wyborczej do chrzescijanskich wartosci aby zbalamuciæ katolików, to trzy. Malo? Teraz w sojuszu ze zwolennikiem burdeli JKM. A wiadomo, ¿e kazdy burdel musi miec organizacje streczycieli! Wszystko to traci nieslychanym fundamentalizmem 'klerofaszystowskim", jak pewnie swej opinii mog¹ kiedy to wyraziæ spinglerowscy folsdojcze, np. z der "Dziennik". Wypadalo by jeszcze cos powiedziec o Romanie Giertychu, ale po co? W zasadzie, to sposrod nich wszystkich czlowiek najporzadniejszy, tylko po co uczestmiczy w tej grze o nic!!! Przecie¿ juz z wywalczyl dla polkich rodzin wielkie becikowe.:))))
Widaæ jak w soczece, ze wlasciciele obecnej stajni Augiasza zamierzaja miec tylko dwa rumaki na swoim Torwarze, a wiec cala sytuacja dryfuje w tym kierunku, aby zwiêkszy æ kontrol nad "konkurentami" i ¿eby siê judzie szanowali.
Najbardziej mnie rozbawilo Panie Jozefie, jak powiedzial Pan, ze "manipulant z pana" do p. Kramarskiego. Otoz, to norma, bo to przeciez merkantylizm kramarski pana Kramarskiego z handlowej partii UPR. Nic szczegolnego w tej propagandzie sukcesu UPR, w walce z ci¹gle nam bardzo gro nym socjalizmem, który zagra¿a postepom postepow liberalizmu.
Kazdemu wiadomo, ze ani nikt koryta nie rozbije, a swinie sa koncesjonowane, wedle rozdzielnika - po prostu system AJAX!!!
Dariusz Kosiur napisal w swym artykule "Rzeczypospolita z gwiada Dawida w tle", ze "nie mozemy udawac, ze budujemy z Zydami wspolne panstwo", ktorzy dwukrotnie w ciagu 50 lat nas okradli. Nic dodaæ i nic uj¹æ. Pokazmy zatem, jaka jest wartosc "legalnych uzurpatorow" w systemie demo(no)kracji!!! Odslonmy ja w calej krasie. policzmy ich zaplecze.
Do tej pory wladze rz¹dzacej partii dawalo 10% poparcie uprawnionych do glosowania wszystkich wyborcow, w wiec wedle normy alkoholowej, to "jabol", a skoro ten prog zostanie obnizony, dzieki bojkotowi, do - np. 4%, to wowczas mamy do czynienia z plynem, jakim sie trudno upic, a wiec moze dzieki temu rzadzacy i rzadzeni beda trzezwiejsi?  Polecam tylko w dzien wyborow udzial we Mszy Sw. i modlitwe za Ojczyzne oraz przykazanie Kosciola w kwestii grzechow cudzych, ze "grzechy cudze popelniamy wtedy, gdy pomagamy blizniemu do grzechu".
Nie chcemy wszak jako polscy katolicy, aby reprezentowali nas krzyzaccy fani, ani tez Wermaht, ani KGB i MOSSAD, ani tez nie potrzebujemy popieraæ zwolenników wolno ci legalnych burdeli i przedsiêbiorczych strenczycieli. Fikcje o "starszych braciach w wierze" nie popieramy, bo prawdziwa historie Kosciola znamy, a wiêc my i ¯ydzi nie mamy, ani wspólnych korzeni, ani te¿ wspólnego Boga.
Nie potrzebujemy walki w imiê KORupcji, ani nieustajacej walki z ukladem i przeciekami, bo nam potrzebne sa zmiany fundamentalne, ktore rozpedza ca³a Magdalenke na cztery strony swiata, abysmy mogli zbudowac prawdziwe panstwo dla Polakow, w ktorym pijawki beda jedynie w stawach, a nie w politycznym salonie.
TWIERDZA NAM BEZDIE KAZDY PROG, TAK NAM DOPOMOZ BOG!
Chc¹c mieæ swoje pañstwo, w którym bêd¹ szanowane prawa, to trzeba postawiæ na warto ci pewne, a przede wszystkim na;
WOLNO C - ODPOWIEDZIALNO C - NIEPODLEG£O C. Takich, co powiedza si³om ciemnosci WON, to takich oczywi cie poprê, ale takich póki co, to takich g³osów na fimanencie politycznym w ogóle dzi nie ma.
Czy staæ Naród Polski wyraziæ swoje zdecydowane WON? 
Kiedy?
 http://groups.google.de/group/sowa-frankfurt/browse_thread/thread/b91b7b2a9b3be687
wtorek, 28 sierpnia 2007
domagając się odżydzenia służb sądowych i prokuratorskich

 Klekot

Spoko Kolego Bogdanie

Ważne sprawy są realizowane i to konkretnie. Dziś ponad 30 osób protestowało
pod MS w Warszawie domagając się odżydzenia służb sądowych i
prokuratorskich. Obiecywali odżydzić:))))) !!!!!!
Za tydzień kontynuacja przed gmachem Rządu! Przyjedź Waść! Może Pan Edward
też przyjdzie i pomoże wyłapać żydołaków!? Protestu się wystraszyli i widać,
że wiedzą, że posady im się palą. Nagle im się przypomniały wszystkie
sprawy, a także niektórzy odświeżyli sobie wiedzę z prawa i dostrzegli
własne nieprawidłowości. Jednym slowem cud!
Gdyby się udało tak wymusić powstanie Sejmowej Komisji na wzór "Komisji
Mazura" - Bis, przy okazji tych w sprawach CBA i śp. Blidy, to byłby sukces
obywatelski.
Wybory w demonokracji są jednak po to, aby nic nie zmienić. Stąd zawsze nami
pomiata jakiś Gang Olsena! Mam Pan Panie Bogdanie jakiś pomysł na Gang
Olsena?

Pozdrawiam
JG

http://groups.google.de/group/sowa-frankfurt/browse_thread/thread/cf6d414863fb666c

niedziela, 26 sierpnia 2007
Janusz Górzyński: Winni są ci, którzy milczeli, prześladowali prawdę, lub ostentacyjnie kłamali.

Panie Edwardzie

Akurat najmniej miałbym pretensji do Polaków, z których za pomocą kłamstw, prześladowań, różnych sposobów postponowania, demoralizowania i prania mózgów uczyniono "polaczków".

Winni są ci, którzy milczeli, prześladowali prawdę, lub ostentacyjnie kłamali.

Winni są ci, którzy nie reagowali na lincze i popierali linczerów.

Z poważaniem

JG

--- Wiadomość Oryginalna ----
Od: Profil1 <
edward.makowiecki@neostrada.pl>
Do:
ipnx@onet.eu, afery-fm <afery@poczta.fm>, nowak@e.pl, magazyn europejski <sowa-frankfurt@googlegroups.com>, malgorzatamadziar@op.pl, sekretariat@tvtrwam.pl, swiat@naszdziennik.pl, usopal@netgate.com, Caritas Archidiecezji Poznańskiej <caritas@archpoznan.org.pl>, vipbob@wp.pl, Bohdan Poręba <bohdanporeba2@wp.pl>, Bohdan Szewczyk <bszewczyk@yahoo.com>, Lusia Ogińska <lusiaoginska@op.pl>
Data: 24 sierpnia 2007 9:28
Temat: sowa magazyn europejski Re: WARTO BYĆ POLAKIEM, zwłaszcza wśród przybłędów
http://groups.google.de/group/sowa-frankfurt/browse_thread/thread/2fa3bfb334009fc9

piątek, 06 lipca 2007
Odrodzone państwo policyjne w służbie złodziejstwa czy taka ma być IV RP?

 Nie ma dnia bez nadużyć władzy - Talmud i Sprawiedliwość czy PiS? Jaka jest praktyka?

List otwarty do Prezydenta Lecha Kaczyńskiego
i Premiera Jarosława Kaczyńskiego
Panowie, 
Po zmianach 1989 roku wierzyliśmy, że Państwo Polskie stanie się państwem obywatelskim, naszym Państwem. Niestety zostało ono zawłaszczone przez przestępców pozostających ponad prawem.
Wymiar sprawiedliwości przestał mieć cokolwiek wspólnego ze swoją nazwą. W zaciszu gabinetów sądowych ma miejsce pospolity rozbój. Dla wymuszenia haraczy rozbijane są rodziny. Ojcowie jako podstawy bytu ekonomicznego rodzin, stają się celem bezpardonowych ataków. Osoby mające odwagę nazwać rzeczy po imieniu, są zastraszane przez arbitralne areszty, rewizje, konfiskaty mienia. Coraz częściej szykany obejmują zamknięcia w szpitalach psychiatrycznych. Jest to działalność zorganizowana i udokumentowana. Przykłady mnożą sie w Aferach Prawa.
Powoływanie się na Konstytucję traktowane jest z arogancką pogardą. Sądy i prokuratura są opanowane przez mafię ubierającą się w togi, a rzeczywistość zastępuje się medialną propagandą o niezawisłości sędziowskiej, państwie prawa i demokracji. Prawda zaś jest taka, jaką przedstawiamy w naszym piśmie.
Skargi do władz państwowych w tym do prezydenta, mających służyć obywatelom, są zbywane wyświechtanymi formułkami lub ignorowane. Posłowie informowani o stanie rzeczy, milczą. Należałoby wyjaśnić czy też są zastraszani, czy są częścią „układu”.
Wiele powiedziano na temat likwidacji Wojskowych Służb Informacyjnych. Wymiar sprawiedliwości powinien spotkać ten sam los. Skala nadużyć jest ogromna,  jednak instytucje, które z wielką fanfarą powołano do naprawy stanu rzeczy, nie są zainteresowane, wolą żyć w świecie fikcji.
Panowie, zostaliście wybrani w nadziei obiecywanych zmian na lepsze. Zamiast postępu widzimy jednak regres. Oczekujemy od Was radykalnych i pilnych działań a nie propagandy.
http://www.aferyprawa.com/index2.php?p=teksty/show&dzial=oropoiwzk&id=1509&l=4
----- Original Message -----
From: Janusz
To: Jerzy Malinski ;
stan@transduction.com ; r_kownacki@wp.pl ; Poczta Ruchu Narodowego ; felixdekansky@o2.pl ; w.michalowski@rurociagi.com ; teresa.pietrzak@wp.pl ; tobolski@przk.pl ; gorna@przk.pl ; tomaszgrabarczyk@tgrabarczyk.nazwa.pl ; webmaster@dompolski.com.au ; zbigku@archpoznan.org.pl ; xjp@wp.pl ; lachman@przk.pl ; kultur@gazeta.pl ; kuria@przemysl.opoka.org.pl ; poetazjp@op.pl ; sylwiaroz@gazeta.pl ; malgorzatamadziar@op.pl ; kraj@naszdziennik.pl ; sppreprezent@poczta.fm ; bielaada@kul.lublin.pl ; legutko@nw.senat.gov.pl ; sekretariat@tvtrwam.pl ; nowak@e.pl ; zdrowie@naszdziennik.pl
Sent: Tuesday, July 03, 2007 9:56 PM
Subject: Odrodzone państwo policyjne w służbie złodziejstwa czy taka ma być IV RP?
"Odrodzone panstwo policyjne" - Bogdan Goczyński
 
http://www.aferyprawa.com/index2.php?p=teksty/show&dzial=zycie&id=1585
 Mafia sądzi - "standardy legalnego bezprawia"
 
http://www.aferyibezprawie.org/
czwartek, 14 czerwca 2007
IV RP: rządzą gorsi, a lepsi są prześladowani przez parchów - ekstrementy życia publicznego wynosi na wierzch

Panie Lechu
 
Przy całym szacunku, powiem, że dwukrotnie na Pana głosowałem, bo tak nakazywało mi moje sumienie i rozeznanie polityczne oraz możliwości wyboru pomiędzy kandydatami. Chyba nie mam z tego powodu wyrzutów sumienia? Narazie nie mam czasu, aby analizować wszystkich dokumentów, które Pan mi przesłał. Natomiast eSBecka gra nadal się toczy w naszym kraju, a ci, którzy mieli przeprowadzić rewolucję moralną gniją w rynsztoku kłamstw i sami prowadzą serwilistyczną grę wobec układu. Działają w układzie "lewej i prawej nogi". Rozstrzynięcie sprawy Lesiaka jest tutaj koronnym tego przykładem. Sąd, który na naszych oczach mówi, że przestępstwo nadużycia władzy było, ale rozpoznanie sprawy jest wykluczone, bo się "przedawniła", to kpina z zasady określonej w art. 44 Konstytucji RP. Takie przestępstwa się nie przedawniają. Rządzący nie lustrują w ogóle bezpieki w jej newralgicznych punktach i korzystają z usług czerwonych policjantów, prokuratorów i sędziów oraz skorumpownych i płytkich urzędasów.  Wojna cywilizacji niespornie trwa. Mogę tylko powiedziec, że z tego powodu, iż wyznaczono limes pomiędzy starymi i nowymi czasy, przez który przerzucono mosty, aby mogła się ewakuować bezpieka, to system niewoli i inercji działa w najlepsze. Polska jest ciągle zniewolona przez ten sam wewnętrzny i zewnętrzny układ. Kraj się z każdym dniem coraz bardziej degeneruje, a zrównoważony rozwój nigdy już nie będzie możliwy! (Chyba, że za Bożą Opatrznością zafunkcjonują jakieś imponderabilia, trudne dziś do przewidzenia?). Powstało państwo z podziałem na hellotów i spartiatów. Przy czym gorsi rządzą, a lepsi są prześladowani przez parchów. Ekstrementy życia publicznego na wierzch wynosi ciśnienie cieczy, jakiej nikt nie chce spuścić do kanalizacji. Smród jest już nie do zniesienia i szczypie w oczy. Może dlatego niewilu widzi obecną sytucję przez zamknięte powieki? Suchają za to bębnów i piszczałek z licznych fałszywych orkiestr.  
Ponosi Pan w równym stopniu, jak i ci obecnie rządzący - za ten stan rzeczy wielką odpowiedzialność. Nie wiem jednak czy większą, od teraz panujących? Albowiem ci są mądrzejsi (przynajmniej powinni być) - o tych kilka rozdziałów politycznych.
Może mi Pan wyjaśnić - dlaczego Pan jako katolik nosi sygnet z masońskim trójkątem?
Niewątpliwie toczy się gra o Naród i Państwo, ale czy Pan nie namawia mnie do jakiejś nekrofilskiej dyskusji?
Na naszych oczach mnożą się polityczne trupy - bez serc, ducha i charakteru? Wielka scena koncesjonowanych klakierów, na której nie działa ani jeden Reytan.
Jeśli polityka jest sztuką wojenną, to w tej wojnie biorą udział wybrakowani żołnierze - zasługujący na miano "oferm pułkowych".  
Dowódcy w tych armiach potrafią tylko szerzyć fałszywą propagandę i przeganiać cywilów, co jest zgodne z pojałtańską logiką.
Jestem monarchistą, a więc demokratyczne historie uważam za odprysk koszmarnych dziejów, bo w nich uczestniczą wyłącznie kanaliowate marionetki, które potrafią mordować starców i zabijać dzieci za pomocą wszystkich możliwych i dostępnych środków.
Śmierdząca demoliberalna demokracja nie zna słowa HONOR, ani MĄDROŚĆ. W niej nawet nie ma świętych kapłanów.
Jednym słowem......(nie będę klął), by to skomentować. "Sprawiedliwości jednak musi się stać zadość, jak mówił św. Augustyn - choćby świat miał zginąć"!!!
 
Pozdrawiam Pana
 
JG
 
PS
Rzetelne postępowanie dowodowe, z uwagi na poziom zepsucia służb sądowych jest po postu niemożliwe.
Jednak chcąc mieć państwo, w którym oprócz robactwa mają jeszcze żyć ludzie, to takie zmiany muszą kiedyś nastąpić!
Pytanie jednak kiedy??? - ONE NASTĄPIĄ!!!
----- Original Message -----
Sent: Thursday, June 14, 2007 3:22 PM
Subject: sowa magazyn europejski Re: "ziobrówka" - ricinus cordatus, hic vos dubitabitis
poniedziałek, 14 maja 2007
Spójrz Pan co się porobiło!!! Z terytorium państwa Mapleland oddzielają się, bogate w ropę północne regiony, NATO iterweniuje

Panie Jerzy

Długo Pan zbierał koncept i siły, by zdobyć się na retorykę bokserskich cepów, od których pewnie sam Marek Tuliusz obraca się w grobie. Czuję się zdruzgotany!
Panie Jerzy czy koncepcją repolonizacyjną nie wystraszył przypadkiem Pan NATO?
 
Spójrz Pan co się porobiło!!!
 
Okręty NATO w natarciu na Bałtyku
http://www.dziennik.pl/Default.aspx?TabId=96&ShowArticleId=44129
 

Na Bałtyku Południowym wybucha wojna. Gra idzie o złoża ropy naftowej. Są ofiary, ludzie masowo uciekają za granicę. NATO decyduje się udzielić pomocy cywilom i zaprowadzić porządek.Dzisiaj w morze wyruszyło 80 okrętów, 70 samolotów i śmigłowców - w tym nasze jednostki. Tak wygląda scenariusz największych ćwiczeń NATO w tym roku pod kryptonimem Noble Mariner 07.

Z terytorium państwa Mapleland oddzielają się, bogate w odkryte niedawno złoża ropy, północne regiony, tworząc autonomię. Nowe władze chcą utworzyć, niepodległe państwo - Poplarland. Granice z Maplelandem zostają zamknięte, a bardzo silna Marynarka Wojenna autonomii rozpoczyna działania na Bałtyku. Przerażona ludność ucieka za granicę. Polityczna policja torturuje przeciwników władzy. Łamane są prawa człowieka. ONZ decyduje się zwrócić do Sojuszu o wysłanie Sił Odpowiedzi, w celu przywrócenia stabilizacji w regionie i ewakuacji zagrożonej ludności.

W związku z tym w morze wyszło dzisiaj 80 okrętów, 70 samolotów i śmigłowców oraz kontyngent lądowy w sile jednej brygady. Swoje siły wystawiło 17 państw NATO: Polska, Belgia, Dania, Estonia, Francja, Grecja Hiszpania, Holandia, Kanada, Łotwa, Niemcy, Norwegia, Portugalia, Stany Zjednoczone Ameryki, Turcja, Wielka Brytania i Włochy oraz dwa państwa partnerskie: Finlandia i Szwecja.

Nasza Marynarka Wojenna wystawiła niszczyciel min "Czajka" z 13. Dywizjonu Trałowców, który od połowy roku wejdzie w skład zespołu przeciwminowego Sił Odpowiedzi Sojuszu.Wspierać ją będzie fregata rakietowa "Gen. T. Kościuszko", okręt podwodny "Sęp", okręt ratowniczy "Lech" trałowce "Necko" i "Drużno", holownik H-8. Nad nimi krążyć będą śmigłowce przeznaczone do zwalczania okrętów podwodnych oraz dwa samoloty patrolowo-rozpoznawcze An-28 B1R.

Polska Marynarka Wojenna jest jednym z gospodarzy tych największych w tym roku ćwiczeń NATO na Bałtyki. Cała operacja potrwa do 24 maja.

 
----- Original Message -----
From: Jerzy Tatol
To: Janusz
Cc: Józef Bizoń Boguchwała ; Zygmunt Haduch Suski ; USOPAL ; O.Dyr. T. Rydzyk ; NiedzielaTK ; Ewa Solowiej ; Elzbieta Wilczynska ; Wiktor Zolcinski ; Elzbieta Szczepanska ; Lusia Oginska ; Jadwiga Chmielowska ; Marek Chrapan ; Piotr Zabielski ; Bohdan Szewczyk ; KWORUM ; Patriotyczny Ruch Polski ; SOWA ; Wladek Izewski ; Krzysztof Cierpisz ; Grupa Inicjatywna ; Zbigniew W. Gamski
Sent: Sunday, May 13, 2007 10:57 PM
Subject: Jak wyleźć z tego bagna? Nawet pytać nie wolno!!!

A może jednak warto zapytać i podyskutować?
Jak każdy czytelnik mojego "Traktatu o zjednoczeniu Polaków" łatwo chyba zauważył, iż staram się dyskutowac o problemach a nie prowokować do "pyskówek". Inną jednak szkołę reprezentują Panowie Józef i Janusz. Zamiast ustosunkować się do moich propozycji i sugestii, prezentując jakieś merytoryczne argumenty - odsądzili mnie od czci i wiary stosując typowy kogel-mogel argumentacyjny przy czym więcej w tym dialektyki marksistowskiej aniżeli "jasnego języka"! Jesli Panowie domagają sie jasnego języka to powiem jasno po zapoznaniu się z trescią waszych listów: CI PANOWIE SĄ DYŻURNYMI STRAŻNIKAMI BOLSZEWICKICH UKŁADÓW W POLSCE!
Dlatego nie dziwi mnie to, iż REPOLONIZACJA  to jakieś "zwierzę" a DEBOLSZEWIZACJA  to "niejasna rewolucja" a współdziałanie dla wspólnego dobra organizacji polonijnych i patriotycznych środowisk w Kraju to dla nich polsko-polonijna "międzynarodowka". To niebywały kisz-masz pojęć i poglądów! Z powyższych względow teksty tych Panow są "logiczne i calkiem jasne" wbrew obawom ich autorów.
I kilka uwag:
- Wywiad bolszewicki w Polsce wcale nie został rozwiązany i mocno osłabiony. Wręcz przeciwnie dziala sprawnie i wszystko ma pod kontrolą a najlepszy dowód to ostatni wyrok tzw. Trybunału Konstytucyjnego (czytaj:Konserwacyjnego - obecnych układów).
- Nie wiem jakich "mieszkajacych w Polsce naukowców" ma Pan Bizoń na myśli? Czyżby tych, którzy uważają "lustrację" za uwlaczającą ich "godności" i "zasługom"? A skąd sie tylu polskich naukowcow wzięło w roznych krajach świata? I czy ci wypędzeni z Polski już nie mają prawa głosu w polskich sprawach?
- Jestem absolutnie za:
    - skonsolidowaniem polskich (a nie polskojęzycznych) elit,
    - potrzebą najświatlejszych i prawych polskich umysłów w najwyższych władzach
i z ubolewaniem tylko musze przyjąć iż tacy jak ja  (zdaniem P.P. Janusza i Józefa) do nich nie należą. A szkoda! Może byśmy sie jeszcze do czegoś przydali?
Pozdrawiam wszystkich myślących i czujących po polsku,
Jerzy Tatol

Janusz napisał(a):

Pozdrawiam Pana Józefa Nic dodać nic ująć. Prawdy, które Pan napisał są oczywiste dla każdego, kto rozumie powagę naszej sytuacji, pojmuje nasz kontekst dziejowy i przyczyny obecnego położenia. Można jedynie panu Jerzemu zaśpiewać słynną w stanie wojnennym piosenkę "Ja jestem pro, ja jestem pro, ja jestem pro, ja jestem pro-woka-tor!

http://groups.google.de/group/sowa-frankfurt/browse_thread/thread/3f673d08d828bff

poniedziałek, 30 kwietnia 2007
Czy przypadkiem Tatol i Haduch nie mówią o jakieś nowej polsko-polonijnej międzynarodówce?

Pozdrawiam Pana Józefa
 
Nic dodać nic ująć. Prawdy, które Pan napisał są oczywiste dla każdego, kto rozumie powagę naszej sytuacji, pojmuje nasz kontekst dziejowy i przyczyny obecnego położenia. Można jedynie panu Jerzemu zaśpiewać słynną w stanie wojnennym piosenkę "Ja jestem pro, ja jestem pro, ja jestem pro, ja jestem pro-woka-tor! Członek historii władzy trzon!"  Może ona go otrzeźwi. Ta piosenka pozwala ów omawiany przez nas wcześniej problem "tatolizmu", a może totemizmu politycznego, poddać bardziej precyzyjnej dekonspiracji intelektualnej, lub też spowodować przełomową deaberrację tego stylu myślenia. Choć nie jest to łatwe, bo przecież oświecenie umysłu (nie mylić ze shaskalizowaniem, indoktrynacją) wymaga wysiłku ze strony nauczyciela, a także zapału ze strony ucznia, który ów ceny kapitel ciała -głowę powinien najpierw chcieć otworzyć na Prawdę.
 
Niech pan Tatol o możliwości i inteligencję oraz erudycję Polaków się nie martwi, bo wszelkie problemy dzisiejszej Polski są wyłacznie dziełem obcych, że aż się prosi zacytować prof. Jacka Bartyzela "żydów i meteków" (Można nawet twierdzić, że w większości meteków-prusaków vide Powiernictwo Pruskie).
Złożoną materię naszego położenia nie da się wyłożyć wyłącznie w krótkich totalnych hasłach, zwłaszcza, że za hasłem mogą się kryć, zakonspirowane, inne definicje i różne interpretacje lansowanych zwrotów, pojęć, etc.

Chcąc się porozumieć, to należy po prostu odtruć semantykę, aby nie popadać w językowe pułapki.
Np. było hasło wyborcze wymyślone przez kuglaży; "wybierzmy Polskę", co w znaczeniu praktycznym oznaczało oskubmy kraj.


Głoszono: "wybierzmy PRZYSZŁOŚĆ", nie dopowiedziano, że chodzi tylko o przyszłość dla niektórych.

Resztę mieli w d...jak powiedził Oleksy Guzowatemu.
Powiedziano; "gruba kreska" - zapomniano jednak dopowiedzieć otumanionym wyborcom, że nie można się odciąć od przeszłości, bo "przeszłość do dziś tylko nieco dalej". Kto kontroluje przeszłość, ten kontroluje teraźniejszość, a kto kontroluje teraźniejszość, ten kontroluje przyszłość.


Stworzono opakowanie polityczne Prawo i Sprawiedliwość, nie powiedziano jednak o jakie prawo i sprawiedliwość chodzi; czy na pewno łacińskie!? 24 h sądy w tek koncepcji się nie mieszczą.


Mówią Kościół, jednak myślą judaizm. Mówią JP II a wskazują na Ścianę Płaczu.

Tych kwestii można poruszać wiele i wskazywać na różne przykłady.
Stąd aby pozbyć się pułapek, to trzeba mówić jasnym językiem. Hasła trzeba odsłaniać. Pragnę zwrócić uwagę, że troskiści tacy jak Michnik, Kuroń, Modzelewski, także zwalczali komunizm w sowieckiej postaci Siedzieli nawet za to w więzieniu. Uważali bowiem, że trzeba wywołać nową rewolucję bolszewicką w demoludach, bo w zafunkcjonował państwowy kapitalizm, którego strażnikami stali się biurokraci. Pytam czy w ramach ruchu Solidarności Naród Polski przystępował do boju o sprawiedliwość z identyczną koncepcją polityczną jak dziłacze IV Międzynarodówki?

Jednak doradcy tegoż ruchu byli w trockistowcami, a ilu Polaków o tym wiedziało? Czy przypadkiem panowie Tatol i Haduch nie mówią o jakieś nowej polsko-polonijnej międzynarodówce? Jakiejś niejasnej rewolucji w imię nowej debolszewizacji i rzekomej repolonizacji.
A co to za zwierze repolonizacja?
Obronę Polskości i Chrześcijaństwa rozumię, a także wiem co oznacza pojęcie Ewangelizacja!
Niestety repolonizacja kojarzy mi się z rekultywacją, a rekultywacja z kulturkampfem.
Nie wiem o czym "poeta Jerzy" naprawdę myśli?
A Pan Panie Józefie?

Niestety nie śmię zapytać wprost o to Pana Tatola, bo i tak udzieli mi słynnej "tatolistycznej" odpowiedzi, która będzie omijac konkret i szermować nic nie znaczącymi hasłami.
Czy to co napisałem Panie Józefie jest jasne?
Myszę wyznać, że Pański tekst także lśnił jasnością.
Uprzedzająco stawiam na to, że pan Jerzy Tatol napisze, iż nasze teksty są nielogiczne i zupełnie niejasne.
No cóż - TATOLIZM!
 
Pozdrawiam
JG

 
 
1 , 2
| < Marzec 2019 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Zakładki:
EU-Fotos
FREUNDE - PRZYJACIELE
IN POLEN - W POLSCE
KOSIEWSKI
Księga - Gästebuch
KULTUR
LITERATUR
Narodowi socjaliści - komuniści - inne
NASZE - UNSERE
POLONIA i Polacy za granicami RP
SOWA
SOWA RADIO
SOWA VIDEO
UNIA & POLSKA
YES - POLAND
Tagi