Bóg, Naród, Ojczyzna. Ojcowizna otwarta na świat - ogólnonarodowe zjednoczenie ugrupowań pod historyczną nazwą - Listy na adres: Postfach 800626, 65906 Frankfurt am Main
Blog > Komentarze do wpisu
W Polsce konserwatywnej, realistycznej partii nie ma.
Lech Klekot: Enthauptung der Welt durch Madam Korruption
Lech Klekot: Enthauptung der Welt durch Madam Korruption


 • Zobacz profil Sandra102 K. Sandra napisał/a:

  środa, 13 lipca 2011, 15:38

  Trudno się z tym  nie zgodzić. Mój dziadek twierdzi, że kiedyś ‘burżuazja’  rozumiała., że czysty liberalizm gospodarczy może doprowadzić do wybuchu i rozlewu krwi,  teraz ‘finansjerę’ ogłupiła żądza pieniądza na nie spotykaną dotąd skalę i myślą, że jak już nie ma komunizmu, to można robić co się chce. To właśnie neoliberalne eksperymenty doprowadził do kryzysu na taką skalę. Rozumieją to tylko niektórzy chadecy, teraz to oni są  ‘lewicą’ chrześcijańską, ale lewicą, bo stricte lewicowe partie poszły w neoliberalizm, zostawiając jako fasadę trochę lewicowych populistycznych sloganów, żeby zachować 'lewą' etykietkę, rzekomych obrońców ludzi pracy.

  W Polsce konserwatywnej, realistycznej partii nie ma. Są na prawicy ugrupowania, które utknęły w  egzotycznej  problematyce, nie związanej z tematem i wtym się bez końca taplają.  " Jedynym wyjściem jest kolaps. Uratowanie systemu jest niemożliwe. To tylko kwestia czasu i katalizatora. Może nim być Grecja." Upadek świata zachodniego, to kwestia czasu.

 • http://fronda.pl/blogowisko/wpis/nazwa/bob_chapman:_upadek_narodow_spowodowany_przez_bankierow__28305

  sobota, 16 lipca 2011, reakcja
  Tagi: Lech Klekot

  Polecane wpisy