Bóg, Naród, Ojczyzna. Ojcowizna otwarta na świat - ogólnonarodowe zjednoczenie ugrupowań pod historyczną nazwą - Listy na adres: Postfach 800626, 65906 Frankfurt am Main
Blog > Komentarze do wpisu
tematy jednoznacznie obnażają antypolski charakter państwowości występującej pod szyldem "III RP"


(...) Podjete w niniejszym opracowaniu tematy zebrane razem jednoznacznie obnażaja antypolski charakter panstwowosci wystepujacej pod szyldem ,,III RP". Owej panstwowosci, która ubierajac sie w polska symbolike, godło, hymn, barwy narodowe polskiej przedwojennej panstwowosci- instytucjonalnie, personalnie, ustawowo pozostaje w swej ciagłosci PRL-em.

To akurat, że po 50 latach armia sowiecka wycofała sie z terenów Polski jałtanskiej (tak jak wycofała sie z trenów Litwy , tzw. Białorusi czy Ukrainy ) nie zmienia faktu, że sowieckie służby specjalne nadal maja nieformalna władze w tych wszystkich krajach.
W przypadku Polski wywodzaca sie z PRL samozwancza ,,elita" ze swoim wykastrowanym do 1989 r. oficjalnym rodowodem kryje swoje bolszewickie pochodzenie za parawanem ,,Ustawy o ochronie danych osobowych". Nie przypadkiem też ma głeboka amnezje w poruszonych w opracowaniu zagadnieniach, przede wszystkim w temacie prawomocnej Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej z 23 kwietnia 1935r!
Tylko przywrócenie jej funkcjonowania (do czego odnosi sie niniejsze opracowanie) spowoduje ,że wszyscy Polacy mieszkajacy w Kraju, za granica i pozostajacy nadal na sowieckim zesłaniu stana sie wreszcie pełnoprawnymi obywatelami tego wreszcie prawdziwego Panstwa Polskiego. Tym samym
samozwancza, bolszewicko-mafijna nomenklature PRL /,,III RP" czekac bedzie należne tej szumowinie rozliczenie na podstawie polskiego Kodeksu Karnego z 1932 r , i nie bedzie to sie działo wobec post komunistycznych sadów,, III RP". Funkcjonariuszy tychże ostatnich także po przywróceniu prawdziwej panstwowosci polskiej bedzie czekało rozliczenie za kolaboracje z okupantem , kagiebowska mafia w okresie PRL/ ,,III RP" oraz targowicka polityke wcielania Polski do Eurorzeszy (...).
Download (9.0 MB)
Eugeniusz Kosciesza Ojczyznie skradziona tozsamosc.pdf

niedziela, 01 marca 2009, reakcja

Polecane wpisy

Sowa Magazyn Europejski

Utwórz swoją wizytówkę