Bóg, Naród, Ojczyzna. Ojcowizna otwarta na świat - ogólnonarodowe zjednoczenie ugrupowań pod historyczną nazwą - Listy na adres: Postfach 800626, 65906 Frankfurt am Main
Blog > Komentarze do wpisu
tematy jednoznacznie obnażają antypolski charakter państwowości występującej pod szyldem "III RP"


(...) Podjete w niniejszym opracowaniu tematy zebrane razem jednoznacznie obnażaja antypolski charakter panstwowosci wystepujacej pod szyldem ,,III RP". Owej panstwowosci, która ubierajac sie w polska symbolike, godło, hymn, barwy narodowe polskiej przedwojennej panstwowosci- instytucjonalnie, personalnie, ustawowo pozostaje w swej ciagłosci PRL-em.

To akurat, że po 50 latach armia sowiecka wycofała sie z terenów Polski jałtanskiej (tak jak wycofała sie z trenów Litwy , tzw. Białorusi czy Ukrainy ) nie zmienia faktu, że sowieckie służby specjalne nadal maja nieformalna władze w tych wszystkich krajach.
W przypadku Polski wywodzaca sie z PRL samozwancza ,,elita" ze swoim wykastrowanym do 1989 r. oficjalnym rodowodem kryje swoje bolszewickie pochodzenie za parawanem ,,Ustawy o ochronie danych osobowych". Nie przypadkiem też ma głeboka amnezje w poruszonych w opracowaniu zagadnieniach, przede wszystkim w temacie prawomocnej Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej z 23 kwietnia 1935r!
Tylko przywrócenie jej funkcjonowania (do czego odnosi sie niniejsze opracowanie) spowoduje ,że wszyscy Polacy mieszkajacy w Kraju, za granica i pozostajacy nadal na sowieckim zesłaniu stana sie wreszcie pełnoprawnymi obywatelami tego wreszcie prawdziwego Panstwa Polskiego. Tym samym
samozwancza, bolszewicko-mafijna nomenklature PRL /,,III RP" czekac bedzie należne tej szumowinie rozliczenie na podstawie polskiego Kodeksu Karnego z 1932 r , i nie bedzie to sie działo wobec post komunistycznych sadów,, III RP". Funkcjonariuszy tychże ostatnich także po przywróceniu prawdziwej panstwowosci polskiej bedzie czekało rozliczenie za kolaboracje z okupantem , kagiebowska mafia w okresie PRL/ ,,III RP" oraz targowicka polityke wcielania Polski do Eurorzeszy (...).
Download (9.0 MB)
Eugeniusz Kosciesza Ojczyznie skradziona tozsamosc.pdf

niedziela, 01 marca 2009, reakcja

Polecane wpisy